Цікавою і повчальною була екскурсія школярів до місцевої пожежної частини. Копервас Микола Іванович (начальник пожежної частини с.Гайки) змістовно розказав учням про види пожеж і причини їх виникнення.  Діти познайомилися з нелегкими буднями служби пожежників, а також повторили правила протипожежної безпеки та правила поведінки в надзвичайних ситуаціях.

   Учні з величезним задоволенням і цікавістю оглянули  пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж.

   Наприкінці екскурсії школярі та класні керівники щиро подякували за надану можливість ознайомитись з професією рятувальників та дізнались багато цікавої і корисної інформації.

 

    


 

 

 

23 жовтня у нашій школі було проведено інформаційну годину з нагоди  відзначення 500-річчя Реформації.  Цікаві для учнів  факти  про розвиток подій часів Реформації представив вчитель історії Божко О.О.  у створеній власній презентації із назвою «Вплив Реформації на розвиток людства»

 

 

 

 


Цьогорішнє свято Покрови - День Захисника України, було присвячене 75-тій річниці створення УПА та мало національно-патріотичний характер. Для учнів 5-9 класів педагогом-організатором  Пирожик-Панасюк А.В. було проведено засідання круглого столу під гаслом «Відповідь нескореного народу» та виступ вчителя історії Божка О.О. «Українська повстанська армія. Історія нескорених» . Також для учнів школи було організовано фотовиставку чільних діячів ОУН-УПА «Ось де, люди, наша слава!» та бібліотечну виставку літератури, яку організувала  вчитель географії та бібліотекар Антонюк М.А. Цей  день виявився теплим, сонячним, привітним та безхмарним , як знак того, що майбутнє нашої держави, нашого молодого покоління буде таким же.

 Для молодших школярів також, напередодні свята Покрови, 12 жовтня 2017 було  проведено виховну годину «Майбутній захисник України» , після чого у школі відбулось спортивне свято-змагання між учнями початкових класів (1-4) "Козацький гарт" з нагоди Дня Захисника Вітчизни. Спочатку із  початківцям було проведено годину спілкування  «Слава захисникам України», після чого учасників змагання було поділено на 2 команди: команда «Гетьман» та команда «Козаки». Маленькі козачата приймали активну  участь у вікторині та конкурсах, де проявили свою спритність, кмітливість, силу та витривалість, які так потрібні їм, як майбутнім захисникам Батьківщини. Перемогу отримала команда « Гетьман» отаманом якої був Ткачук Ярослав , з чим і вітаємо переможців.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Традиційно, напередодні  Дня вчителя  у нашій школі було проведено музично-ліричну композицію під назвою « Вчительська доля». Для учнів старших класів цей день був особливим - вони були учителями. Молодші школярі вітали класоводів піснями та подарунками ,  виготовленими власноруч, а старші учні дарували працівникам школи грамоти та подяки за їхню роботу.

 

 


 

 

 

   Вітаємо команду «Ескаліфер» з перемогою у туристичних змаганнях «В гостях у Осені».

 

 


                         Вітаємо з Всесвітнім Днем туризму!

Живіть із задоволенням!

Подорожуйте з натхненням!

Бажаємо гарних емоцій, нових відкриттів, цікавих маршрутів, повний рюкзак щастя та приємних вражень від всіх ваших подорожей.

 

 


У нетрадиційній формі у школі проходило свято Осені. 27 вересня учні школи разом із класними керівниками і класоводами зібралися на шкільному подвір'ї щоб позмагатися у спритності, витривалості, кмітливості. Сім різновікових команд  брало участь у туристичних змаганнях. П’ять команд було сформовано з учнів 5-9 класів і дві команди з молодших школярів.

 Усіх гостинно зустрічала чарівна Осінь з дарами саду і городу. Осінь-чарівниця приготувала для дітлахів конкурси і вікторини. Прямуючи до Лісовика дітям потрібно було подолати низку перешкод пройшовши через болото і купини. Лісовик зустрів школярів з подарунками лісу, цікавими завданнями і лісовою аптечкою. Конкурсанти також мали можливість показати свої знання і вміння  орієнтуватись на місцевості, визначати азимут за компасом.

Печена картопля і сало, якими смакували школярі на обід, були дуже смачними з неповторним ароматним димком.

У другій частині змагань учасники мали можливість похизуватися своєю артистичністю і акторськими здібностями. Лунали пісні, гуморески і навіть ритмічні українські танці.

        По закінченні туристичних завдань «В гостях у Осені» були визначені переможці і нагороджені грамотами. Серед старшокласників

 І місце здобула команда «Ескаліфер»,

 ІІ місце — «Перлина. UA»;

 ІІ місце — «Динаміки»;

 ІІІ місце — «Лідер».

Дипломом була нагороджена команда «Шухер» за спритність і винахідливість.

Серед учнів початкових класів:

І місце — «Смайлики»;

 

ІІ місце — «Інтербуд».


Старання не були марними.

Традиційно у місті Володимир-Волинському «Колодійчукові роси» зібрали обдарованих дітей. 16 вересня у загальноосвітній школі №2 відбувся невеликий концерт, присвячений пам'яті Євгена Сергійовича Колодійчука — волинського поета, випускника цієї школи, лауреата премії імені Остапа Вишні (2006 н.р.).

Непомітно концерт перейшов у нагородження переможців поетичного конкурсу імені А.С. Колодійчука «Колодійчукові роси», заснований дружиною письменника у 2012 році, тому цю приємну місію узяла на себе Жанна Колодійчук.

Цього року учасниками цього конкурсу стали і випускниці нашої школи (Базярук Ірина, Дмитрук Софія, Сочин Анна, Кухарук Лілія) і  учениці 9 класу (Романюк Олена  і Ващук Вікторія). Учениці представили на конкурс роботи, які брали участь у конкурсах по природоохоронній роботі школи, зокрема у акції «Птах року». Із восьми конкурсних робіт, три було відзначено призовими місцями (ІІІ місце). Дівчатка отримали грамоти і грошову винагороду.

По завершенню нагородження відбулась невеличка фотосесія переможців із Жанною Колодійчук.

Педагогічний і учнівський колектив школи дякують організаторам конкурсу. А усім бажаючим брати учась у подібних заходах—перемог, успіхів і натхнення, ніколи не зупинятись, адже планета Земля завжди рухається і усіх спонукає рухатися вперед. Переглянути фото можна тут.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, формування в учнів фізичного і морального здоров’я  в школі проводиться Олімпійський тиждень під гаслом: «Рух заради здоров’я»

     Зокрема  учні школи впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості. Розпочалися заходи із урочистої лінійки, на якій було оголошено план проведення заходів.

   Дзвінок на Олімпійський урок на тему:  «Від уроку фізкультури до олімпійської медалі» закликав  молодших школярів, а «В країні Олімпії» −  старшокласників.

   З великим задоволенням малеча брала участь у «Веселих стартах» і у конкурсі малюнків на спортивну тематику.

   А старшокласників чекали інші розваги. Вони взяли участь у шкільних змаганнях з футболу. Також пройшов турнір на визначення кращого воротаря і нападаючого. Найкращі футболісти поїхали на міні-футбол у сусіднє село Туропин.

   Цікавою і змістовною була спортивна година «Заочна зустріч з кращими спортсменами Турійщини, Волині, України».

Тиждень пройшов у школі цікаво, ефективно та корисно.

 

  


   Ось і розпочався новий навчальний рік… Насамперед це свято тих, хто вперше переступає поріг школи, тих, хто буде будувати свій власний світ.  На урочисту лінійку  школи зібрались учні з батьками.   У школі навчатиметься 8 першокласників та 6 випускників 9 класу.
Урочиста лінійка традиційно розпочалася Гімном України. Під аплодисменти на святкову лінійку перша вчителька Дьомін О.М. вивела першокласників. 

     Гостей, педагогів, учнів, батьків та запрошених з початком нового навчального року та з Днем знань привітала директор школи Антонюк Валентина Петрівна.

 

   Напутнє слово від батьків проголосив святий отець Петро (Мазурак). Порадив батькам  бути для свої дітей тим вогником, що буде освітлювати їх учнівський шлях, давати їм свою підтримку, любов, передавати власний досвід. 

     Естафету привітань перехопила  директор з персоналу Володимир-Волинської птахофабрики, Єгорова Лариса Вікторівна, яка приїхала привітати колектив школи зі святом. Лариса Єгорова побажала учням, щоб на шляху до знань кожний із них зумів розкрити свої здібності, таланти, втілити мрії у життя, щоб їх серця завжди були сповнені щирою любов’ю до рідної землі, а набуті знання й вміння вони вміло застосували на благо української держави. Під шалені оплески вона вручила квіти  вчительці 1 класу,  Ользі Миколаївні Дьоміній і подарунки першокласникам. 


Традиційно пролунали слова вітання від сільського голови Жолуба А.Ф., який побажав міцного здоров’я, оптимізму, благополуччя та успіхів у цій нелегкій, але такій важливій справі. 

 

 

     Завершилася святкова лінійка першим дзвоником для першокласників. Після Cвята 1 Вересня вчителі закладу запросили учнів, батьків, бабусь і дідусів  на перший урок під гаслом

 

                                            “Європа – наш цивілізаційний вибір”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

     Вітаємо з Днем незалежності України! Це свято з легким присмаком суму, адже століттями тривала боротьба за незалежність, суверенність кордонів і право на самоідентичність мови та культури. Тому 24 серпня прийнято згадувати героїв нації, які своїм внеском зробили Україну такою, яка вона є сьогодні. 



Відповідно до наказу національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 30 травня 2017 року №53 переможцями Всеукраїнського конкурсу фотоаматорів «Моя країна – Україна!» стали учні нашої школи:

  • Бринь Ірина (диплом І ступеня, номінація «Жанрове фото»)
  • Панасюк Уляна, (диплом І ступеня, номінація «Фото рослин»)
  • Бринь Вікторія, (диплом ІІІ ступеня, номінація «Позажанрове фото»)

                                                Вітаємо!!!

 

 


     

 

 

Завдяки своїм неабияким досягненням та за підтримки благодійного фонду Ігоря Палиці  у мальовничому карпатському куточку відпочила учениця нашої школи, призер ІІІ етапу олімпіади з української мови, Романюк Олена. Своїми незабутніми враженнями від проведеного часу дівчинка поділилася з товаришами і вчителями.  

 

 


 

 

 

ОНОВЛЕНІ ПРОГРАМИ

 

Обов´язково для ознайомлення!!!

Читати далі...


    Підготовка до нового 2017-2018  навчального року у школі була вміло організованою, що і дало хороший результат. Хоча це протребувало немалих зусиль від працівників школи. На допомогу прийшли батьки, вчителі, учні. Спільними зусиллями батьків, педагогічних працівників   були відремонтовані класні кімнати, коридор, шкільна їдальня, майстерня та приведене в порядок шкільне подвір’я.

    Дирекція школи і відділ освіти висловлює глибоку подяку  Гупало Н.А., Копервас Т.В., Ковалюк В.С.,та Дьоміну В.І.

 

  Добробут школи справа спільна, дуже добре, що це розуміють всі і підтримують це.

Фотоматеріали


      10 червня у нашій школі відбувся випускний вечір. П'ятеро чарівних юнок покидають поріг школи. Вони отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту, а це вже  крок у самостійне життя. За роки навчання у школі наші випускниці подорослішали і зі зворушливих пташенят перетворилися в справжніх птахів, готових летіти, розправивши свої крила. Попереду — довге цікаве життя, і ми бажаємо кожному знайти свою дорогу. Нехай всі ті знання і навички, що ви отримали в школі, стануть міцним фундаментом для подальших звершень!

  Випускниць з успішним завершенням навчання і новим етапом у житті привітала директор школи Антонюк Валентина Петрівна, сільський голова, Жолуб Анатолій Федорович, перша вчителька, Дьоміна Ольга Миколаївна та класний керівник, Ващук Андрій Федорович.

Хвилюючим був цей день не лише у випускників. Не менше хвилювалися і їхні батьки. Відчували, як шалено б'ється серце, бо зовсім скоро у вирій життя полетять їх пташенята. Від імені батьків випускників вітав батько Дмитрук Михайло

 

Дорогі випускники! Запам'ятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій і сподівань.


У перший день літа, Міжнародний день захисту дітей в актовій залі Турійської районної ради відбулося традиційне свято «Творчий педагог і талановита юнь Турійщини», яке є своєрідним підсумком праці учнів та вчителів за навчальний рік. На свято були запрошені учні, переможці обласних предметних олімпіад, конкурсів, турнірів, фестивалів, виставок, змагань та педагоги, які допомогли своїм вихованцям досягти високих вершин. Запрошеними були і учасники районних конкурсів «Вчитель року-2017» та «Шукаємо молоді педагогічні таланти».

У номінації  «Інтелект року»  відзначено:

ученицю нашої школи Романюк Олену, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

                                                                                                          (вчитель Паламарчук Олена Ананіївна);

У номінації «Переможець екологічних конкурсів» відзначено:

  • Дмитрук Софію, ученицю ЗОШ І-ІІ ступенів с.Гайки, переможця обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт фотоаматорів «Моя країно - Україно!» (вчитель Латик Оксана Миколаївна)

У номінації «Вчитель року—2017» відзначено:

Латик Оксану Миколаївну, вчителя біології.

                                           Творчих успіхів вам на інтелектуальній ниві!!!

 

 

 


    Ось і пролунав останній шкільний дзвоник 2016-20117 навчального року. Для когось він був останнім у нашій школі, для когось – останнім у цьому навчальному році. На святкове дійство, окрім самих учнів та випускників, завітали їх батьки, які розділили зі своїми дітьми радісні та, водночас, хвилюючі миті в їх житті.

   Директор школи, Антонюк Валентина Петрівна привітала всіх зі святом і підбила підсумки року. 

Висока якість знань учнів – один із головних пріоритетів роботи педагогічного колективу закладу. Свідченням цього було вручення різноманітних нагород за високі результати на районних та обласних учнівських олімпіадах, конкурсах, учням та вчителям. Учениця 8 класу, Романюк Олена, була нагороджена  Похвальним листом і путівкою в оздоровчий табір «Буковель».

Слова подяки звучали від мами однієї з випускниць, Вальчук Інни Леонідівни.

     Бажаємо нашим випускницям 9 класу  успішних іспитів, а всім іншим школярам - веселих канікул!

 Чекаємо вас 1 вересня здоровими, веселими, з великим бажанням отримувати все нові і нові знання!

 Бажаємо всім добра, миру і злагоди, щасливої життєвої долі!

 

 

 

  


         У мальовничому куточку розкинулось наметове містечко, розклали вогнище, де молоді поварята готували смачний зелений борщ, український куліш та запікали картоплю.

А тим часом команди школярів середніх класів наввипередки проходили туристичний квест. Щоб потрапити на наступний етап змагання намагалися правильно визначити азимут і не заблукати. Завзяття і азарт панували  на всіх етапах  змагання…

         Краєзнавчо-історичний - члени команд   якомога більше надавали відомостей про людей, що записані на обеліску Слави та тих односельчан, хто воював в роки другої  Світової війни; знавці ботаніки надавали виключно грамотні відомості про лікарські рослини та їх практичне використання; юні туристи наввипередки  і правильно в′язали  вузли та з умінням справи долали болото за допомогою жердин; на станції «Здоров′я» надавали першу медичну допомогу постраждалим з переломами, вивихами або болями голови та харчовим отруєнням;  ще команди  намагалися визначити висоту дерева  або  будинку.

           Виборола першість команда «Олімпієць», на другому місці була команда»Драйв», третє місце- у команда «Бандерштат».

Після напруженого змагання смакували і борщ, і куліш, а найбільше - печена картопля та смажене на вогнищі сало. Самодіяльні  артисти порадували  азартними танцями.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Уже стає доброю традицією у травні  місяці відзначати День вишиванок. У цей день  учні і вчителі нашої школи прийшли на навчання одягнуті у національний одяг. Розпочався робочий день у патріотичному настрої і з посмішкою на обличчі. А по закінченні уроків усі разом провели флешмоб «Ми ― українці».


    З давніх-давен людина здійснювала вплив на природні екосистеми, змінюючи їх: розорювала луки та степ, вирубувала ліси, осушувала болота, зрошувала посушливі землі. На їхніх місцях з’являлися необхідні для вирощування культурних рослин поля, городи, сади, лісосмуги, парки та інші угруповання. Усі ці системи називають штучними екосистемами, бо створені вони зусиллями людини. Цікавою пройша тематична екскурсія для п’ятикласників. Вони мали можливість полюбуватись квітучим садом, що розташований в селі Гайки. Ознайомитись з рослинним і тваринним світом екосистем. Потім поподорожували до сільського ставка, вздовж чорних полів. Милуючись неповторною красою весняного ставка дітей вразила яскрава картина стихійного сміттєзвалища місця відпочинку. Школярі під час екскурсії дізнались багато нового, корисного та повчального, і зробили певні висновки.

                                                                   Друже, бережи природу!


     Мамина пісня, батьківська казка, бабусина вишиванка, дідусева наука — безцінний скарб, невмирущий зв´язок поколінь, наші передвічні цінності, родословна пам´ять ― велична і непохитна. Зберегти, примножити та передати у спадок нащадкам мудрість роду добрих традицій та народних звичаїв, побачити майбутнє очима своїх дітей та внуків ― такою була мета родинного свята День матері, яке було проведено в сільському клубі.

   Окрасою залу стала виставка творчих робіт учнів школи та їх вчителів. Бо ж недаремно кажуть: коли Бог обдаровує талантом, то відмірює його сповна. Адже мистецькі таланти дітей відкрилися разом з завісою сцени. 

   Жваві, тужливі та веселі мелодії, гуморески  та проникливі слова, танцювальні номери, вміло скомпоновані у концертну програму педагогом організатором А.В. Пирожик-Панасюк, викликали шквал бурхливих оплесків вдячної глядацької аудиторії.

   А неочікуваною родзинкою теплого святкового вечора стали маленькі букетики з конвалій та барвінку, якими були обдаровані усі жіночки, присутні у залі.

 

 


 

   Прийміть щирі вітання з Днем пам'яті та примирення і Днем Перемоги!
72 роки відділяє нас від тієї миті, коли наші діди разом з усім світом раділи Перемозі. Цей день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас, він уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих доль, нездійсненних мрій і задумів.

   Це свято пов'язує покоління військового лихоліття з поколіннями народжених після війни, тими хто своїм життям зобов’язаний ветеранам. Їх ставлення до громадянського обов'язку – це невичерпне джерело патріотизму, високий взірець для наслідування. Продовжуючи славні героїчні традиції старших поколінь, захисники України і сьогодні з честю виконують покладені на них завдання, виявляючи при цьому високий професіоналізм, мужність та відвагу.
Наш земний уклін усім, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Нехай зігріває нас всіх незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім'я щасливого майбутнього нашої країни. Час невладний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам'ять про величний подвиг воїнів-захисників житиме! 
                                                       Хай мир і злагода панують на нашій землі! 
                                                       Вічна пам'ять загиблим, низький уклін живим!


 

 

 

Вітаємо ученицю 9 класу, Дмитрук Софію, з  перемогою у обласному конкурсі фотоаматорів «Моя країна― Україна».


 

 

 

На столі - духмяна паска,

А круг неї - писанки.

Уділи нам, Боже, ласки

 

На всі дні, на всі віки!

Немала у нас родина,

Та молитва всіх єдина:

Хай розквітне Україна,

Як в погожі дні - весна .

 

19 квітня, традиційно у великодній тиждень у нашій школі було проведено виставку пасхальних композицій та виховний захід « Христос Воскрес! Радійте, діти!». Усі учасники свята, а це учні 1-5класів,  представили різноманітні композиції , паски та різнокольорові крашанки та писанки. А ще святкового настрою додала пісня-гагілка « Вередує пишна паска» у виконанні учнів 5 класу.

 

 

 

 


Явилась милість нам Господня

І оживила світ, немов в раю;

В знаменне світле свято Великодня

Вітаєм щиро кожну ми сім’ю.

Бажаєм щастя й злагоди в родині

Та благодаті Божої з небес

І хай по всій лунає Україні:

– Христос воскрес!

 

– Воістину воскрес!


     З метою активізації фізкультурно-оздоровчої діяльності в шкільному колективі, формуванню позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, зміцнення здоров’я учнів, залучення їх до здорового способу життя в школі 7 квітня проходив  День Здоровя.


     21 березня на базі нашої школи відбулося засідання  семінару – практикуму ММО учителів української мови та літератури Соловичівського освітнього округу «Інноваційні технології як засіб формування предметних компетентностей творчої особистості школярів».

Учасники семінару відвідали урок –подорож  української мови у 5 класі на тему «Синоніми», який майстерно і творчо провела Паламарчук О.А.; урок української літератури у 7 класі на тему «Любов Пономаренко. «Гер переможений». Загальнолюдська ідея гуманізму й толерантності», який підготувала Дмирук Р.В.

         З нагоди Всесвітнього дня поезії для гостей учні школи підготували музично-літературну композицію «Поезія і пісня – великі дві сили».

 

         Учасники семінару обговорили проблемні питання, обмінялися досвідом роботи.


 

 

 21 березня – Всесвітній день поезії

         Поезія – високий стяг душі.

 

         Прийнято говорити, що поезія – це загущеність думки й почуття….. Іван Франко назвав поезію «кристалізацією» життя; Ліна Костенко пише «Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»…

         Символічним знаком поезії, як відомо, є крилатий кінь – Пегас, адже «крилатість» - одна з важливих її якостей.

            Всесвітній день поезії  проголошений делегатами 30-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в 1999 році. Вперше цей день був відзначений 21 березня 2000 року в Парижі.   В Україні це свято з'явилося у 2004 році.

         Рішення про встановлення даного свята було прийнято в зв'язку з тим, що поезія може допомогти людині розгадати найскладніші питання. Вона формує громадську думку і в той же час передає внутрішні переживання як самого автора, так і читачів. Представники ЮНЕСКО вважають, що поезія була і залишається найважливішою частиною сучасного мистецтва. Тому людство повинно навчитися цінувати поетичні рядки і знаходити в них справжнє багатство.

         Немає відповіді на питання, в чому секрет поетичних чарів. Поезія залишається загадкою. Тим більше вона вабить читачів. Навіть той, хто кричить: “Не люблю віршів всіляких поетів!”, мабуть, просто не читав шедеврів. Інакше обов'язково знайшов би собі поетів до душі.

         Поезія – це неповторність. У кожного поета є щось своє, незвичайне. З кожним поетом асоціюються свої рими, свої  думки, свій настрій, свої слова…

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

20 березня    у школі відкрилася виставка «Герої - серед нас». На виставку представлено фотопортрети 17 учасників АТО, захисників нашої рідної України.  Учні ознайомилися  з коротким життєписом бійців Волині. 

 

 

 


 

 

16 березня учні школи взяли участь у другому етапі Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». Найактивнішими учасниками стали учні третього і п’ятого класів. Побажаємо  школярам успіхів у здобутті високих результатів


     З 13 березня по 17 березня у школі проведено толоку з благоустрою території. Учні школи опорядкували територію школи і сільського клубу, прилеглу дорогу, Обеліск  Слави.

 

 


.                                              Тиждень молодого педагога

 

         З 13 по 17 березня у школі пройшов Тиждень молодого педагога. Девізом Тижня ми обрали слова Сенеки:  «Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися»  Молоді педагоги, вчителі початкових класів, Дмитрук К.М. і  Кравчук М.М., вчитель образотворчого мистецтва Глібко В.І. запросили педагогів-наставників, колег на відкриті уроки. Слід зазначити, що наші молоді колеги продемонстрували високий рівень методичної і теоретичної  підготовки, практичні вміння і навички, педагогічну майстерність.

         На засіданні круглого столу «Сучасний урок: проблеми і знахідки» обговорили особливості підготовки і  проведення сучасних уроків, використання ІКТ, підготовки наочного матеріалу. Для планування роботи на наступний провели анкетування.

 

 

 


 

 

    10 березня була проведена зустріч з учасниками АТО Карповичем Петром Миколайовичем та Ковалюком Андрієм Юрійовичем. Учні 5-7 класів підготували вітальну програму, в якій прозвучали слова любові до рідного краю, України, зі щемом у серці були згадані події 2014 року.  Учасники зустрічі вшанували хвилиною мовчання героїв Небесної сотні, а також тих, які віддали  своє життя за цілісність і суверенність нашої держави. На завершення заходу наші гості подякували учням за концерт і побажали їм бути справжніми патріотами своєї країни, ніколи не втрачати віри у її світле майбутнє.

 

 


     Юні екологи разом із дорослими долучились до акції «Посади дерево».

Спільно з працівниками Мокрецького лісництва озеленювали нашу планету. Додому школярі повернулися з надзвичайними враженнями. Отримали задоволення і від самого процесу, і від думки, що вже через кілька років на колишньому пустирі шумітиме сосновий бір.

 

 


 

 

3 березня учні школи стали учасниками гри з української мови  та літератури «Соняшник». У грі взяло участь 10 учасників. Завдання гри були цікавими, творчими. Учні мали змогу перевірити і  збагатити свої знання.

         Також відбулося урочисте вручення призів  учасникам   Міжнародної гри зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflaower»-2016.

 

 


     2 березня 2017 року на базі Турійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся VІ районний конкурс екологічних агітбригад на тему: «Ландшафти, як об'єкти охорони». Команда нашої школи «На берегах Турії» висвітила актуальні питання екологічної ситуації у селах, що належать  до Гайківської сільської ради. Учні прозвітували про акції проведені ними, та рейд з перевірки навколишнього стану довкілля.

    Артистичністю, яскравістю, вмінням активізувувати глядачів відзначились наші маленькі екологи. Непревершена Катя Осадча, з гарною вимовою і харизмою, зверталася до глядачів і членів жюрі спонукаючи берегти природу нашого краю. Не можна не відмітити артистичність ведучих Потапа і Насті, які в гумористично- музичній формі пробували донести до глядачів проблему  охорони ландшафтів. А оригінальністю і вишуканістю відзначились Водяний і Русалка. А найменші екологи своєю появою на сцені не залишали нікого байдужими. Команда отримала оплески і підтримку від команд-суперників.

     Хоча жюрі необ'єктивно оцінювали виступи команд, але це не привід засмучуватися. Учні, як глядачі отримали неабияке задоволення від побаченого дійства і почерпнули для себе багато нового та цікавого.

 

 

 

 


  Над Україною зійшла зоря і світить крізь віки

 

             

             Ми  сьогодні  з вами поведемо мову

             Про чудову жінку, всім людям відому.

             Оце перед вами у квітах барвінку,

             Наша поетеса – Леся Українка.

 

 

      «146 років тому на вкраїнському небосхилі спалахнула нова яскрава зірка з доти нікому невідомим найменням. Спалахнула крізь зловісне хмаровиння хвороб, незгод, крізь тенета самодержавних указів, які забороняли українську мову. Тож, певно, всі вгадали ім’я цієї зірки. Це – Леся Українка.»,-  так розпочалася літературна година, присвячена творчості Лесі Українці, яку організували і провели старшокласники для учнів школи. Ми пройшли стежки  дитинства Лесі,  пригадали її поезії, творчу діяльність.

         Дев´ятикласники ознайомили присутніх з перекладацькою діяльністю поетеси.

         Лесі Українці у  «Книзі пісень» Генріха Гейне  належить 92 переклади. Переклади нумеровані відповідно до оригіналу. Під кожним віршем вказано ініціали перекладача.

         Олена Пчілка написала передмову і переклала епіграф:

Я вложив у сюю книгу

Всю журбу мою, всі жалі,

Разом з нею ти розгорнеш

Мого серденька скрижалі.

                                 Генріх  Гейне

         Переклад «Книги пісень» був закінчений ще до 1890 р. В листі до М. П. Драгоманова від 6 грудня 1890 р. з Луцька Леся Українка повідомляла: «Гейне мій завтра поїде вже до друку, – я йому дуже рада! Сим випуском вийдуть: «Lyrisches Intermezzo», «Heimkehr» та «Harzreise».

         У Львові видати книжку допоміг І. Франко – він наглядав за друком, правив коректуру. Ще до виходу у світ збірки кілька перекладів Лесі Українки з «Книги пісень» були надруковані у журналі  «Зоря»: «Они мене дражнили…», «Чого так поблідли ті рожі ясні?», «Як я про свою говорив вам печаль…» 

Після виходу «Книги пісень» Леся Українка продовжувала перекладати поезії Г. Гейне. 

                     

 

 


     21 лютого проходила виховна година «Герої не вмирають…» підготовлена учнями 8-9 класів. На захід були запрошені батьки вихованців, сільський бібліотекар (Маїло В.С.) і медичний працівик(Ткачук М.М.), учні молодших класів. Серед запрошених був присутнім, учасник АТО, батько учениці 9 класу, Кондаревич Ірини.

Звучали патріотичні та ліричні вірші  та пісні про Україну присвячені героям Майдану і  АТО. Пам'ять загиблих  вшанували хвилиною мовчання. Кондаревич Борис В'ячеславович подарував школярам прапор з автографами його бойових побратимів, який був його оберегом. Закінчився захід словами про бажання  і віру в незнищенність українського народу і пролунала  спільна молитва запорука миру в  Україні.

 

 

 

         


Мово моя українська-

Батьківська, материнська,

Рідна мені до болю,-

Дужий я із тобою.

                 В.Бичко

                                     Ти постаєш в ясній обнові,

                                     як пісня, линеш, рідне слово,

                                     ти наше диво калинове,

                                     кохана материнська мово!

                                                                           Д. Білоус

 

                                   

 

 

                                                       21 лютого –Міжнародний день рідної мови.

         Мова- духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те,  що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи  в собі справжню людину, кожен із нас повинен передусім створити в своїй душі світлицю. В якій зберігається найцінніший скарб – МОВА.

         21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Старшокласники запросили нас на виховну годину «Збережімо наш скарб –рідну мову», ознайомили з історією  виникнення свята.

 

 

 


     20 лютого учні школи, мали можливість переглянути літературно-інформаційну виставку «Зберегти, як засторогу, пам'ятати повік»,     підготовлену сільським бібліотекарем Маїло В.С.

Метою якої є вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Ці події змушують кожного з нас згадувати ті трагічні і водночас
героїчні події, схиляти голови над полеглими, винести уроки з минулого, аби не робити помилок у майбутньому.

 

 

 

         


     16 лютого на базі ЗОШ І - ІІ ступеня с.Гайки  відбулось засідання ММО вчителів початкових класів Соловичівського освітнього округу «Шляхи вдосконалення роботи вчителів щодо підвищення ефективності  формування в учнів міцних знань освітніх компетентностей». Учасники семінару, члени атестаційної комісії, молоді педагоги відвідали урок у 4 класі з  предмету «Я у світі» на тему «Національні символи України», який майстерно провела вчитель початкових класів Дьоміна Ольга Миколаївна. Увазі гостей була представлена концертна програма «Україна - моя Батьківщина », підготовлена учнями школи під керівництвом вчителів Дьоміної О.М. та Ващука А.Ф. Шуманська Г.С подякувала від усіх учасників семінару за приємно проведений час у нашій школі.

Читати далі...

 

 


     Незвичайним було проведення Дня святого Валентина у школі цього року. Святково прикрашена зала додавала гарного настрою усім глядачам(кульки у вигляді серця, стріли Амура, вітальні «валентинки» та маленькі сердечка.)

         Свято  із чарівною назвою «Стріли Амура»  розпочалося конкурсом знайомства та компліментів «Відшукай свою половинку», де кожен джентльмен висловив своїй половинці слова , від яких у наших дівчат захоплювало подих. Усі пари(а було їх п'ять) вправно змагалися між собою, щоб здобути титул найкращої пари. Наші хлопці були і модельєрами, і кавалерами, і художниками, і робили все так вправно та спритно, що журі важко було визначити кращу пару. Але все ж перемогу отримали пара під №3 Копервас Владислав та Сидорук Надія. Усі привітали оплесками  учасників програми, а найкраща пара отримала приз – святковий торт у вигляді серця, зроблений у патріотичних кольорах спонсором нашого свята ученицею 9 класу Вальчук Богданою, за що їй усі щиро вдячні. 

 

 


     1 лютого на базі Будинку дитячої творчості було проведено конкурс юних читців, присвячений 146-ій річниці від дня народження Лесі Українки.

У конкурсі взяли участь 20 учнів, які декламували поезії нашої славетної землячки. Продемонструвала  майстерне інтонування, виразну подачу, тонке відчуття поезії і учениця нашої школи Ващук Вікторія. Читаючи вірш «І ти колись боролась мов Ізраїль» виборола ІІ місце в середній віковій групі.

З чим ми її і вітаємо. Висловлюємо подяку її наставникові, Дмитрук Руслані Василівни за  підготовку вихованки до конкурсу.

 

 


31 січня 2017 року на базі Турійської ДЮСШ відбулись районні спортивні змагання «Веселі старти».

Команда нашої школи у складі учнів 3-4 класів змагалися у таких естафетах: «Садіння картоплі», «Флорбол», «Стрибунці», «Фітбол», «Набивання кульки».

За результатами набраних очок в естафетах серед учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів стали переможцями і вибороли ІІІ місце.

 

    З чим ми їх і вітаємо!!!

Читати далі...

 


     

 

За    значні    досягнення   з   моніторингового   вивчення   повзика   у Волинському краї учениця нашої школи, Кондаревич Ірина Борисівна, визнана обласним переможцем  у номінації «Птах у дитячих  малюнках».

                                     Вітаємо!

 

 


   Щиро вітаємо з перемогою (ІІІ місце) у ІІІ етапі всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури:

РОМАНЮК Олену, ученицю 8 класу.

 

   Висловлюємо  подяку вчителю,  Паламарчук Олені Ананіївні, за її плідну працю з вихованцями!

Читати далі...


     Незабутнє новорічне дійство із назвою «Зимова круговерть» відбулося у переддень нового року у нашій школі. Закружляло святковим настроєм, заворожило чарівними дитячими хороводами, зачарувало різноманітними новорічними костюмами та додало хорошого настрою усім присутнім.

Розпочали дійство веселі клоуни, що побажали усім присутнім веселого нового року. Аж тут, зненацька, з'явилися самі ведучі свята неперевершені баба Параска і баба Палажка, які так «люб’язно» віталися між собою, що мало не злякали усіх гостей. Та їхня сварка переросла у гостинні стосунки і вони чемно вибачились та запросили під ялинку  лісових мешканців. Полохливі зайчата, кумедні ведмежата, колючий їжачок завітали до святкової ялинки. Вслід за ними з'явилися голодні вовки, що полювали за зайцями, але дружня атмосфера залу примирила усіх звірят і вони завели веселий та гучний хоровод.

     Та на цьому несподіванки на святі не закінчилися. Звідкіль і взялася Баба Яга і Кощій, що у хорошому гуморі завели співати кумедні частівки, які додали святкового настрою усім присутнім. Так поступово до новорічної ялинки приходили все нові і нові герої казок. Були тут Зима і Білосніжка, захопливі роботи із планети Робототронії, казкова Ніч-чарівниця із Зірочками-помічницями, яскравий Півник та Курочка, Капосниці Злючка і Колючка, що хотіли заразити братця Іванка та сестрицю Оленку козячим грипом,  побували ми і у водному царстві, де Водяний дідусь показав своїх красунь Русалок, не обійшлося і без міліції, сам інспектор Петренко спробував відшукати Діда Мороза і Снігуроньку. Ну і нарешті, подолавши безліч перешкод на шляху до новорічної ялинки  із купою подарунків(через які на митниці і затримали Дідуся) з'явилися довгоочікувані Дід Мороз та Снігуронька. Мороз Дід привітав теплими словами усіх присутніх, а Снігуронька із своїми помічницями- Сніжинками завела веселий хоровод. А на закінчення свята  у барвистих хустинах завітали до нас колядники. Весела різдвяна пісня та теплі слова побажань залишили у всіх присутніх гарний спогад про свято.

 

 

 



                                 НАЙВАЖЛИВІШІ ПОДІЇ НАШОЇ ШКОЛИ У 2016 РОЦІ

     

Квіти – окраса життя.  Ці маленькі чарівні куточки природи є справжніми відбитками культури їх господарів, дзеркальним відображенням їх охайності,смаку.

     Школа – наш другий дім, а її квітники – це наше обличчя.

 

Квітник в патріотичному стилі — це неперевершена окраса нашого шкільного подвір'я. 

 

 

 

Учениця 9 класу Кухарук Лілія  зайняла ІІ місце у ІV етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

                                                                                   

 

 

                    Улітку в школі замінено старі вікна на енергозберігаючі, добудовано внутрішні туалети.

Читати далі...

ОЛІМПІАДИ. КОНКУРСИ. ЗМАГАННЯ

     За результатами  ІІ етапу олімпіад 12 учасників школи стали переможцями і нагороджені дипломами ( І- 3, ІІ – 5 , ІІІ- 4). Окремі учні були учасниками 2 і більше  олімпіад і показали  хороші результати.     Учениця 8 класу  Романюк Олена здобула 4 призових місця (українська мова - І, вчитель Паламарчук О.А., географія - І, вчитель Антонюк М.А., хімія  –ІІІ, вчитель Латик О.М.., англійська мова- ІІ,  вчитель  Сидорук Г.П.). Ващук Вікторія, учениця 8 класу,  здобула 2 призових місця: біологія –ІІ, вчитель   Латик О.М.,  історія - ІІ, вчитель    Ващук А.Ф.). Дмитрук Софія, учениця 9 класу, успішно виступила на предметних олімпіадах з української мови та літератури, правознавства, здобувши ІІІ місця ( вчителі Паламарчук О.А., Антонюк М.А.).

Учениця 9 класу Кондаревич Ірина здобула І місце з географії (вчитель Антонюк М.А.), ІІІ місце з хімії (вчитель Латик О.М.).      

   Кондаревич Ірина  і Романюк   Олена у січні  братимуть участь у ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіадах.

                        Бажаємо успіху учасникам!

  Успішним цей рік став для учениці 8 класу Романюк Олени і її наставника Паламарчук Олени Ананіївни.    Оленка відмінно виступила не тільки на предметних олімпіадах, а й здобула перемогу у ІІ етапах  Міжнародного конкурсу знавців української  мови ім. П.Яцика,   Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської та студентської  молоді  ім..Тараса Шевченка, зайнявши   ІІ місця.

           22 грудня 2016 року  команда школи була учасником спортивних змагань з тенісу настільного та шашок. Успішно виступивши, учасники команди: Кондаревич Ірина та  Сочин

Юрій посіли ІІІ місце в номінації «Теніс настільний». Також Кондаревич Ірина зайняла ІІ  місце в індивідуальному заліку у цій номінації.

 

     Учні є активними учасниками природоохоронних конкурсів.

 

Кондаревич Ірина була нагороджена грамотою      Волинського     обласного еколого-натуралістичного центру, за творчий підхід до виконання робіт, цікавий підбір малюнків та їх різноманітність  у конкурсі дитячого малюнку «Зоологічна галерея» . А за підсумками  обласного етапу  Всеукраїнської акції  «Птах року 2016 – повзик»  визнана переможцем у номінації: «Птах у дитячих  малюнках».

    22 листопада на базі ЗОШ І-ІІ ступеня с.Гайки  відбувся семінар-практикум  вчителів історії Соловичівського освітнього округу «Робота з обдарованими учнями на уроках історії».

 

    Учасники семінару відвідали урок історії у 9 класі «Нова українська література, театр і музика наприкінці XVIII – першої половини XIX  століття», який провів вчитель історії Ващук Андрій Федорович. Також гостей вітали учасники художньої самодіяльності школи, які  під керівництвом  Андрія Федоровича підготували літературно-музичну композицію «Ми –діти твої, Україно».

15 вересня 2016 року в ЗОШ І-ІІ ступеня с.Гайки відбулася зустріч з представниками фонду «Тільки разом».  На зустрічі були присутні представники органів місцевого самоврядування та батьківська громадськість. Не оминули зустріч і пенсіонери. Дідусь учнів 3  і 5 класу Новаковський Альфред Михайлович зачарував присутніх вишиванкою. Активно долучився учасник АТО Таран  Олександр, батько учня 8 класу.

Реалізація даного проекту сприяла розвитку творчих здібностей учнів, соціалізації та самореалізації сільських дітей.

 

   Від імені громадськості голова батьківського   комітету, секретар сільської ради Сочин Валентина   висловила щиру подяку фонду Ігоря Палиці  «Тільки разом» за надану допомогу для придбання комп’ютерної та мультимедійної техніки. Зокрема наголосила, що надаючи допомогу, Ви дарує не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію.

   Здоров’я – запорука повноцінного та щасливого життя. Проте згубні звички, малорухливий спосіб життя та неповноцінне харчування заважають сучасній людині бути здоровою. Саме
тому ми вирішили створити  
загальношкільний проект: «Ми за здоровий спосіб життя».

   В ході проекту учні 9 класу презентували свій проект: «Алкоголь— повільне знищення людського організму», а восьмикласники — «Тютюнопаління—повільне знищення людського організму».

 

Виступ агітбригади «Здоров'ятко» спонукав громадськість вести здоровий спосіб життя».

 

     Світлинкою вшанування патріотизму і мужності громадян, національних інтересів України та її європейського вибору, стала концертна програма «Ми Українці», проведена в рамках нашої школи. «Наш дух не зламати, свободу не вбити!» саме під  таким гаслом учні об´єднали цього дня виставку своїх творчих робіт.

                                 «З Україною у серці»

 

    Під керівництвом Ващука Андрія Федоровича була проведена виховна година «Любіть Україну», на якій школярі зустрілися з Кондаревичом Борисом В'ячеславовичем мобілізованим до збройних сил України. 

19 листопада у школі проходила виховна година патріотичного напрямку «Солоний хрещатик» і невеличка екскурсія до куточка присвяченого пам'яті Небесній Сотні і героям АТО.

 

Учні мали можливість поспілкуватись з безпосереднім учасником історичних подій на майдані, Антонюком Ю.І. Який з великим задоволенням і тривогою в голосі розповідав про події нашого недалекого минулого.

У нестандартній формі відбулися батьківські збори учнів 7 класу (класний керівник Латик О.М.) « Громадянин виховується з дитинства» , на якій Олександр Таран, воїн АТО, представив учням збірку поезії «Небо Донбасу», із особистим автографом свого побратима Юрія Щербика, що розділяв разом із ним важкі хвилини в зоні окупації. З душевним трепетом діти читали вірші із збірки, що навіювали сльози на очах присутніх.

 

 

Латик Оксана Миколаївна, вчитель біології, отримала диплом ІІ ступеня в обласній виставці дидактичних і методичних досягнень «Творчі сходинки педагогів Волині», переможець районного етапу конкурсу «Учитель року-2017».

 

 




                          Всеукраїнський тиждень права

 

З метою удосконалення правового виховання учнів, розуміння особистістю своїх прав, свобод, обов’язків, громадянської життєвої позиції, участі в учнівському самоврядуванні,  житті школи та громади, активізації роботи педагогічного колективу й батьківської громадськості з попередження правопорушень серед учнів у школі з 5 по 9 грудня був проведений Всеукраїнський тиждень права.

                        У рамках тижня був проведений Всеукраїнський урок «Права людини»з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини; години  спілкування з право освітньої тематики для учнів 1-9 класів,    виставка дитячих малюнків

 

«Мої права і обов’язки» (1-4 класи), книжкова виставка «Твоя правова культура».

     Усі заходи сприяли формуванню правової культури учнів, знання прав і обов’язків дитини, вміння оперувати цими знаннями, запобігання право-порушень серед учнівської молоді, формуванню правових вмінь і навичок, виробленню певних особистісних цінностей. Увагу було зосереджено на формування грамотної, правоосвідченої, толерантної людини – громадянина своєї держави.

 

 

 

 

 

 


 

17 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїннської учнівської оліпіади з правознавства. Дмитрук Софія, учениця 9 класу продемонструвала належний рівень знань і отримала перемогу (ІІІ місце). Щиро вітаємо з перемогою ученицю  її наставника.

 

 



17 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології.

Ващук Вікторія, учениця 8 класу—ІІ місце;

Ядчук Ірина, учениця 9 класу—ІІ місце.

 

Вітаємо переможців і їх наставника. Бажаємо здоров'я, впевненості, віри, натхнення, й нових вагомих здобутків.

Читати далі...


      За результатами вікторини найкращим знавцем англійської мови стала учениця 8 класу Романюк Олена, яка відповіла правильно на всі питання.

     Під час проведення відкритих уроків учні показали свої знання англійської мови на достатньому рівні, проте в деяких учнів виникали труднощі при постановці питань у звязку з нерозуміння певних граматичних явищ. Значна увага на уроці приділялась розвиткові діалогічного та монологічного мовлення.  Працюючи в парах, учні вчилися обмінюватись необхідною інформацією, висловлювати свою думку, розігрувати ситуації. Словниковий запас учнів був збагачений новою лексикою та цитатами Вільяма Шекспіра.   

       Учні 5-6 класу із задоволенням переглядали відео «Ромео і Джульєта» та виконували завдання, а саме: співвідносили малюнок героя з його іменем, малюнок і слово, встановлювали порядок подій у творі, визначали, чи  відповідають речення змісту побаченого відеоролику, виправляли неправильні твердження, переказували твір. Домашнім завданням було придумати щасливу кінцівку  або створити “Storyboard”(cерія малюнків до твору).  Найкраще з цим завданням впоралися учні 6 класу Бурко Софія , Ващук Назарій та Трофимук Віталій.

     Переглядаючи відео “Sightseeing Tour to London”, учні дізнавались про види транспорту у Лондоні, його визначні місця. Після перегляду учні визначали правдивість тверджень, висловлювали думку, що б вони відвідали і чому , перебуваючи в Лондоні.

    Відео про Різдво дало змогу учням розширити свої знання про культуру країни, мова якої вивчається, порівняти традиції святкування цього свята в Україні та Великобританії.

    Проектна діяльність дає учням можливість проявити себе. Тому не дивно, що багато учнів взяло участь у створенні проектів. Найкращі роботи були у Вальчук Богдани (9 клас), Ващук Вікторії, (8 клас), Панасюк Ульяни ( 5клас) , Коперваса Романа та Сидорука Романа (2 клас).                                       

     Провівши Тиждень англійської мови, ми побачили, що нам вдається, а що викликає труднощі. Тому  ми будемо надалі продовжувати виховувати інтерес до вивчення іноземної мови, культури англомовних країн; використовувати різні методи та прийоми для удосконалення всіх мовленнєвих компетенції, сприяти кращому розумінню граматичних явищ.

Читати далі...

 

 

 

 

 

 

 


Вітаємо Романюк Олену, ученицю 8 класу з перемогою (ІІ місце) у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Бажаємо, як школярці так і її наставнику, вчителю англійської мови, Сидорук Галині Петрівні, подальших успіхів і злетів.

Читати далі...

 


     3 гудня відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Вітаємо Ващук Вікторію і Андросюк Мар'яну з ІІ місцями у районному етапі. А їхньому наставнику, Ващуку Андрію Федоровичу, зичимо творчих успіхів і злетів у                                                                  професійній діяльності.

Читати далі…

 

 

 

 


 

   Вітаємо учениць 8 і 9 класів, Романюк Олену і Кондаревич Ірину, які продемонстували належний рівень знань і навичок, набутих під час вивчення хімії, і вибороли два (ІІІ місця) у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.

 

 


Вітаємо спортсменів!!!

1 грудня відбулися  районні змагання по міні-футболу серед дівчаток. Комада учнів школи у складі: Кондаревич Ірини (9 клас), Притуляк Катерини (8 клас), Ващук Вікторії (8 клас), Голуб Іванни (8 клас) вийшли у фінал, з чим ми їх і вітаємо.

 

 



      З нагоди 25  річниці Збройних Сил України у школі було проведено спортивно-інтелектуальні змагання «Козацькі забави» між учнями 1-5 класів. Дві команди  «Отаман» і «Запорожці»  брали участь у різних естафетах: переправа через річку, «варіння» кулешу, пересування у чоботах, «їзда» на конях та інші. Були «розвідниками»: впізнавали на дотик предмети; капітани команд зійшлися в інтелектуальному двобої. Усі учасники проявили активність, згуртованість, спритність. Козаків підтримували вболівальники.

 

                        В нелегкій боротьбі перемогла команда «Отаман». Кожен учасник команди-переможця отримав в’язку бубликів, а «Запорожці»  - календарики. Під кінець дійства усіх присутніх пригостили варениками і яблуками. 


25 листопада було проведено ІІ (районний) етап XІІІ міжнародного конкурсу української мови ім. Петра Яцика. Команда юних мовознавців достойно виступила у змаганні кращих знавців рідної мови. Серед наших учнів перемогу (ІІ місце) здобула учениця 8 класу, Романюк Олена. Бажаємо усім подальших успіхів і звершень. 


19 листопада проходив ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови.

Романюк Олена, учениця 8 класу, виборола І місце, а Дмитрук Софія, учениця 9 класу — ІІІ місце.

 

Вітаємо з перемогою. Терпіння, енергії, бадьоррості, духу. Чекаємо на нові досягнення та перемогу в слідуючому етапі Вашої творчої роботи.


   Романюк Олена, учениця 8 класу і Кондаревич Ірина, учениця 9 класу, стали переможцями (І місце) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Вітаємо учениць і їхнього наставника, Атонюк Марію Андріївну і бажаємо гідно відстояти честь району на обласному рівні.

 

 

 

 


 

 

Підведено підсумки ІІ етапу міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка. Учениця 8 класу, Романюк Олена зайняла почесне ІІ місце. Вітаємо ученицю і її наставника, вчителя української мови та літератури, Паламарчук Олену Ананіївну.


 

                                « Зупинимо СНІД разом!»

   Саме під таким гаслом була проведена інформаційна година для учнів 6-7 класів та представлена презентація «Правда про СНІД» для старшокласників, адже  1грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

   Увесь світ визнав СНІД однією з глобальних проблем людства. Це хвороба, яка забирає мільйони молодих життів. І найстрашнішим є те, що ліків від цієї хвороби ще не знайдено. Тому у світі широко ведеться роз’яснювальна робота щодо боротьби з ВІЛ/СНІДом.

 

                                  

 

 

 

 


 

 

     30 листопада стартувала  І Міжнародна гра зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower»-2016. Учасниками стали 10 учнів  нашої школи. 

 

 

          Зі слів учасників, гра дуже сподобалася, адже вона не тільки вимагає певних      знань із предметів, а й долучає учнів до найвищих досягнень світової літератури   і культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей.

 

 


 

 

     25 листопада відбулося засідання семінару-практикуму «Підготовка сучасного уроку»  за участю молодих педагогів школи: Глібко В.І.. Дмитрук К.М.. Кравчук М.М. та педагогів-наставників –Дмитрук Р.В.. Дьоміна В.І. Учасники семінару обговорили сучасні підходи до організації і проведення уроку, провели практичне завдання, де продемонстрували свої вміння і навички.

 

                                 


Всеукраїнський конкурс “Колосок” – це можливість стати юним дослідником природи, знавцем глибин світу, відчути себе не просто людиною, а частиною безмежного Всесвіту. Щороку, отримуючи чергові сертифікати і призи, учнів залучаються до участі в конкурсі.

Сьогодні, 25 листопада,  “Колосок – осінній – 2016″ проходив для 10 учнів нашої школи. Особливо активними, як завжди, є учні початкових класів.  Дітям, як завжди, сподобалися неординарні завдання, тому вони з нетерпінням чекатимуть на результати “Колосок – осінній – 2016″ та участі в нових конкурсах.

 

 


     24 листопада стартував сьомий етап всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Грінвіч». Кращі учні 5, 7 та 9-го класу взяли у ньому участь, щоб перевірити свої знання з іноземної мови.

                     Бажаємо їм хороших результатів!

 

 

 

 

 


     З 21 по 25 листопада у школі було проведено Тиждень  знань з основ безпеки життєдіяльності.

     Тиждень розпочався інформаційною лінійкою,  під час якої  було ознайомлено учнів  з планом проведення Тижня . Вчитель основи здоров’я       Латик О.М. поновила інформаційно-довідковий  куточок з питань безпеки життєдіяльності – учні ознайомилися з інформаційним вісником «Правила безпечної поведінки». Класні керівники (Дьоміна О.М.,  Дьомін В.І., Латик О.М.,    Паламарчук О.А.,  Сидорук  Г.П.)  провели  виховні години, метою яких було ознайомлення з питаннями безпечної життєдіяльності та профілактики травматизму невиробничого характеру. Вчитель основи здоров’я  Антонюк М.А. провела відкритий урок у 9 класі «Вироблення навичок дотримання правил поведінки у НС» за участю медичного працівника Ткачук М.М. Класні керівники організували перегляд відеоролика «Знання правил безпечної поведінки». Для учнів1-6 класів було проведено конкурс малюнка «Я-Патріот». 

 

 


23 листопада члени атестаційної комісії, молоді педагоги відвідали відкритий урок біології  у 7 класі «Земноводні, їх загальна характеристика».

Латик О.М.,  вчитель біології, продемонструвала високий рівень педагогічної майстерності, фахової підготовки. 


22 листопада на базі ЗОШ І-ІІ ступеня с.Гайки  відбувся семінар-практикум  вчителів історії Соловичівського освітнього округу «Робота з обдарованими учнями на уроках історії».

                        Учасники семінару відвідали урок історії у 9 класі «Нова українська література, театр і музика наприкінці XVIII – першої половини XIX  століття», який провів вчитель історії Ващук Андрій Федорович. Також гостей вітали учасники художньої самодіяльності школи, які  під керівництвом  Андрія Федоровича підготували літературно-музичну композицію «Ми –діти твої, Україно».

 

 


21 листопада ми вшанували пам'ять всіх, хто ціною своїх життів, своєю силою, терпінням і вірою відстоювали та продовжують відстоювати гідність українського народу, його свободу та незалежність.

                        На виховній годині «Наш дух не зламати, свободу не вбити» учні склали вінок подяки Героям Небесної сотні, бійцям АТО, які загинули в боротьбі за справедливість, правду, за нашу свободу.

 

 

 

 


31 жовтня у Великобританії та США святкують Хелоуін. Щоб розширити знання учнів про традиції цього свята, його символи, ми провели захід Halloween Party у нашій школі. Ведучими театралізованого дійства були Вікторія Ващук у ролі Шапокляк та Мирослава Ткачук – відмочка Вуппі. Учасники заходу підготували чудові костюми, продемонстрували своє вміння говорити та декламувати вірші англійською мовою. Глядачі із задоволенням брали участь у конкурсах та вигравали солодкі призи, переглядали мультфільм “ The Haunted House”, слухали пісні “ Halloween Peek a Boo Party”, “The Skeleton Dance”, “Im a Crazy Witch”.

 В кінці нашої вечірки учасників та глядачів ведучі частували яблуками, цукерками та печивом.